<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      205,- Kč/m2.
5-2016  šipka 5-2016  šipka
Prodej
Pozemky
Rakovník
Nový Dvůr (Chrášťany) u Rakovníka. Pozemek 2543m2.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
Počasí   Počasí   Počasí
červen    2017
Po5121926
Út6132027
St7142128
Čt18152229
29162330
So3101724
Ne4111825
 Jan
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Kontroly berňáků odjinud, než firma sídlí, vyjdou draho, říká daňový poradce    Finanční správa odmítá, že by musel podnikatel dojíždět kvůli daňové kontrole do jiného města, než sídlí. Opačná praxe, která se dle FS děje, je ale nákladná. Server Podnikatel.cz informoval o zkušenosti jednoho z podnikatelů, který byl nucen kvůli daňové kontrole dojíždět z města do města. V tomto případě z Prahy do Plzně. Finanční správa se brání tím, že běžnou praxí je situace opačná, kdy správce daně dojíždí za samotným plátcem. Správce daně je ten, kdo jezdí za daňovým subjektem, pokud se samozřejmě vzájemně nedohodnou jinak, uvedla Petra Petlachová, mluvčí Generálního finančního ředitelství.

Další šikana berňáku? Kvůli daňové kontrole z Prahy do Plzně. FS to odmítá    Podnikatel se sídlem v Praze jezdí řešit daňovou kontrolu do Plzně. Zbytečně nákladné a ztráta času. Berňák se ale brání, naopak, správci daně jezdí k plátcům. Šikana ze strany finanční správy nabrala novou podobu, alespoň tak začíná zpráva na profilu na Facebooku daňové kanceláře TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s.r.o., ve které autor popisuje nové metody berňáků, jak poplatníkům daně znepříjemnit život. Vychází ze zkušenosti jednoho ze svých klientů.

Zkroťte své výdaje na energie. Pomůže vám v tom nová státní podpora    Pražští živnostníci a podnikatelé mají konečně šanci dosáhnout na státní podporu. Nový program jim pomůže ušetřit výdaje na energie. Malí a střední podnikatelé v Praze mohou nově žádat o bezúročné investiční úvěry a finanční příspěvky na financování projektů zaměřených na energetické úspory.

Poslanecká sněmovna jde do finále. Které zákony už pohřbila?    Říjnové sněmovní volby se pomalu blíží. Předvolební kampaň už je v podstatě v plném proudu. A prázdniny jsou za dveřmi. Ovšem poslanců se zatím příliš netýkají. Poslanci ještě mají dost práce. Sněmovna je zacpaná návrhy zákonů, jejichž projednávání dosud neskončilo. Když je projednat nestihnou, začne se po volbách od nuly.

Zákon o #EET je 2. nejlepším zákonem roku, nadšení MFČR chladí jiné ankety o EET    Zákon o evidenci tržeb zabodoval u podnikatelů. V anketě Zákon roku se umístil na druhé příčce. Výsledky ankety si však protiřečí s jinými výzkumy. V anketě Zákon roku 2016 zvítězilo bohatství otevřených dat. V rámci hlasování o tom rozhodla více jak čtvrtina hlasujících.

Štěch opět perlil. „Pseudopodnikatele“ by měli nahlašovat i sousedi, říká    Šéf Senátu Milan Štěch si opět rýpnul do podnikatelů. Chce, aby i sousedé nahlašovali „pseudopodnikatele“, prý se tak omezí švarcsystém. Nová slova předsedy Senátu opět zvedla podnikatele ze židle. Přitom teprve nedávno se za své výroky směrem k podnikatelům už jednou omlouval.

Může zaměstnavatel kontrolovat e-maily a sledovat online aktivitu zaměstnanců?    Majetek zaměstnavatele versus soukromí zaměstnance. Má zaměstnavatel právo na kontrolu mailové korespondence svých zaměstnanců? Odpověď čtěte v článku. Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění (dále jen „zákoník práce“) řeší ve svém ustanovení § 316 hned několik okruhů týkajících se práv zaměstnanců a zaměstnavatelů v pracovněprávních vztazích. Nejdůležitějšími z nich jsou ochrana soukromí zaměstnance a ochrana práv a majetku zaměstnavatele.

3 tipy na to, jak sladit podnikání a svůj životní styl bez bolestných kompromisů    Je pěkné dát si ambiciózní závazek, že bude novopečený podnikatel vstávat v pět hodin ráno, pracovat dvanáct hodin denně a do roka a do dne bude milionářem. Měl by si ale také rozmyslet, jak jeho plány souvisejí s jeho osobní realitou. Jak tedy sladit samostatné podnikání se svým životním stylem, aby to fungovalo?

Malé e-shopy úspěšně konkurují velkým. Dodat zboží do druhého dne? Není problém    Malé e-shopy to mají na poli e-commerce hodně těžké. Konkurence těch velkých je enormní. Ony se s tím ale vyrovnávají stále lépe. Na čem musely zapracovat? Dokonalejší služby, lepší komunikace se zákazníkem nebo rychlejší expedice zboží. Na tom všem musí provozovatelé malých a středních e-shopů zapracovat, aby se mohli velkým internetovým obchodům vyrovnat.

Nezapomeňte zajistit zaměstnancům pitný režim. Pokuta může dosáhnout 2 milionů    Tropické teploty, kdy rtuť teploměru přesáhne 30 stupňů, jsou tady a s nimi taky povinnosti pro zaměstnavatele. Svým zaměstnancům musí zajistit pitný režim. Pokud se tak nestane, mohou dostat pokutu ve výši až 2 miliony korun.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

KontaktyFirem.cz

Realt.cz

Mobilheimy celoroční