<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
9-2017  šipka 9-2017  šipka
Prodej
Pozemky
Praha 4
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
Počasí   Počasí   Počasí
červenec    2018
Po29162330
Út310172431
St4111825
Čt5121926
6132027
So7142128
Ne18152229
 Magdaléna
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Schillerová: Zvýšení limitu u paušálů by pomohlo OSVČ na hraně švarcsystému    [1 minuta čtení] Ministerstvo financí odmítá zvýšení mezní hranice příjmů u výdajových paušálů. Podle ministryně Aleny Schillerové by pomohlo jen OSVČ na hraně švarcsystému. Naopak u profesí, které mají vyšší nákladovost, nemá posun limitu podle Schillerové větší význam. Návrh má však šanci projít i navzdory odporu ministerstva financí.

Řadě lidí nestojí výhra 100 Kč v Účtenkovce za to, aby si ji nechali vyplatit    [1 minuta čtení] Zatímco hlavní výhry a automobily byly v Účtenkovce předány vždy, stovky výher, především za 100 Kč, každý měsíc propadnou. Účtenkovky se lze účastnit bez hráčského účtu jednorázově, kdy kromě povinných údajů z účtenky zadáte pouze kontakt na vás (např. e-mail), nebo skrze registrovaný hráčský účet. Peněžní výhry do 20 tisíc Kč se sice posílají automaticky na účet, lze je však vyplatit jen tomu, kdo má udělanou plnou registraci.

Offline režim #EET není jedinou novinkou, u točeného piva má klesnout DPH    [5 minut čtení] Novela zákona o evidenci tržeb nepřináší jen offline režim evidence, nýbrž i další změny. Například má klesnout DPH u vybraných služeb a zboží. Konkrétně se mají do 10% sazby daně přeřadit například stravovací služby a podávání nápojů, a to včetně pro sudové pivo. Nižší sazbu DPH mají získat i kadeřníci nebo opraváři jízdních kol. Novela rovněž opětovně zavádí 3. a 4. vlnu EET.

Napovíme, jak netradičně propagovat řemesla i firmu    [5 minut čtení] Jak na marketing a propagaci, když máte specifický obor, který není úplně líbivý a oblíbený v očích veřejnosti? Přinášíme vám zajímavé tipy z praxe. Poslední dobou se hodně řeší, že chybí odborníci z řad různých řemeslníků, protože na odborných učilištích je málo studentů. A ti, kteří je dostudují, z daných oborů stejně odcházejí. Když se lidé v 15 letech rozhodují, co dál dělat, řemeslo pro ně v dnešní době bohužel není jasná volba. Jiné obory zkrátka táhnou více. Je to samozřejmě škoda a do budoucna možná i velký problém, upozorňuje Jirka Malý z agentury KNOW HOW solutions s.r.o. Nejen proto je důležité se nad tímto problémem zamyslet a ideálně propagaci udělat tak, aby byla zaměřena jak na řemeslo, tak i samotnou firmu.

Klesá atraktivita daňových rájů. Co je důvod a jaká země eviduje největší odliv?    [1 minuta čtení] Jen za letošní první půlrok ubylo 61 firem, které mají vlastníka v daňovém ráji. O které země přestává být zájem a které naopak stále táhnou? Počet českých společností, které mají vlastníka se sídlem v daňovém ráji, se snižuje už od roku 2015. Za první půlrok 2018 jich je evidováno na 12 970, od začátku ale jejich počet klesl o 61 firem.

FOTOGALERIE: Trhy v létě nabízejí pestrou nabídku. Projděte se mezi stánky    [1 minuta čtení] Na řadě míst u nás se během léta konají trhy. Ať už vyloženě tematické či farmářské. Nahlédněte společně s námi, co trhovci na svých stáncích nabízí v Praze. Není ročního období, které by neumožnilo trhovcům rozbalit své pulty a nabízet pestrou škálu zboží. Také v létě je nabídka bohatá a zákazník má šanci vybírat si z celé řady rozličných produktů. Od ovoce a zeleniny, až po domácí, řemeslné, doma zpracované produkty. Objevují se také trhy vyloženě bylinkové nebo trhy s exotickou nabídkou.

Nová pravidla pro cashback připravila obchodníky o jediný profit z této služby    [4 minuty čtení] Nově už u služby cashback neplatí minimální výše nákupu. Zároveň mohou zákazníci vybrat více peněz než dříve. Obchodníci proto upozorňují, že pro ně cashback přestává dávat smysl a že změny mohou přinést to, že jim bude chybět hotovost.

Chcete se ve vedení rozvíjet? Sledujte, co o vás zaměstnanci říkají    [5 minut čtení] Hodnocení probíhá ve firmě shora dolů a nadřízení různými formami hodnotí podřízené, včetně „výročních“ hodnotících rozhovorů. Jak ale naopak hodnotit šéfy? Nabízejí se metody, jak účinně hodnotit lidi na vedoucích pozicích tak, aby se zapojili i podřízení. Získává to na důležitosti také se změnami na trhu práce.

Přijetí eura? Obavy mají především menší podnikatelé a firmy    [2 minuty čtení] Češi patří mezi největší odpůrce, co se přijetí eura týká. V podnikatelské sféře by s přijetím posečkali především menší podnikatelé a firmy. Firmy a podnikatelé využívají euro ať už pro vklady nebo úvěry. Na účtech drží v eurech 18 – 20 % z celkových vkladů. Pokud jde o eurové úvěry podnikům, jejich podíl se v závislosti na průběhu cyklu a na vývoji devizového kurzu v posledních deseti letech pohyboval od 18 do 28 %. Přijetí úvěru v eurech je logické řešení pro firemní sféru s inkasem v eurech a s investicemi z dovozu z eurozóny.

Alkohol mladistvým, chybějící ceny a další prohřešky, za které padaly pokuty    [2 minuty čtení] Téměř polovina kontrolovaných prodejců tabáku a alkoholu kontrolami neprošla. Za co dalšího budou platit tučné pokuty? Inspektoři České obchodní inspekce během loňského roku provedli téměř 3,5 tisíce kontrol, které cílily na dodržování zákonů v oblasti prodeje tabákových výrobků. výsledky uspokojivé nejsou, téměř polovina prodejců tabákových výrobků zákon porušila.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti