<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
9-2017  šipka 9-2017  šipka
Prodej
Pozemky
Praha 4
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      0,- Info o ceně u RK.
Praha 6 - Dejvice, zděný byt 3+1 + balkon, garáž. U domu zeleň.  šipka 2-2018  šipka

Prodej

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 6

Praha 6 - Dejvice, zděný byt 3+1 + balkon, garáž. U domu zeleň.

Výběr  detail    
      4.300.000,- Kč.
Praha 5 - Stodůlky, byt 3+1 + lodžie. OV. U domu zeleň.  šipka 3-2018  šipka

Prodej

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 5

Praha 5 - Stodůlky, byt 3+1 + lodžie. OV. U domu zeleň.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
listopad    2018
Po5121926
Út6132027
St7142128
Čt18152229
29162330
So3101724
Ne4111825
 Romana
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Přišel po 10 měsících propadů zlom? Počet hráčů Účtenkovky se zvýšil    [1 minuta čtení] Říjnového slosování Účtenkovky se zúčastnilo 352 tisíc soutěžících, což je o více než 5 tisíc více než před měsícem. Oproti předchozímu měsíci se ovšem poměrně výrazně zvýšil počet zaregistrovaných účtenek. Konkrétně jich bylo do slosování zařazeno přes 14 milionů, což je o více než 1,3 milionu více než v předchozím tahu.

Mohou podnikat i lidé, kterým soud omezil kvůli duševní poruše svéprávnost?    [4 minuty čtení] Plná svéprávnost je nutnou podmínkou, aby vám úřady vydaly živnostenské oprávnění. Jakmile dojde k jejímu omezení, samostatně již podnikat nemůžete. Podnikatel má ale možnost v případě očekávání svého budoucího omezení svéprávnosti (např. při postupu psychické nemoci) učinit tzv. předběžné prohlášení, kterým může udělit jiné plně svéprávné osobě zmocnění, a to formou notářského zápisu nebo za účasti svědků.

Při uvažování o cílové skupině nezapomínejte na stávající zákazníky    [4 minuty čtení] O cílové skupině se v marketingu hodně mluví – mělo by se na ni cílit a také jí přizpůsobovat většinu aktivit. Jak ji ale poznat a pracovat s ní? Cílová skupina představuje skupinu osob, kterou chtějí obchodníci nebo firmy oslovit, a to ať už prostřednictvím produktu a služby, nebo za pomoci marketingových aktivit. Její znalost se společnostem vyplácí především proto, že se jí díky těmto znalostem mohou přizpůsobit, a být jí tak blíže.

E-shopy opět kouzlí u Black Friday s čísly. Jeden z nich přiznal, jak slevy dělá    [3 minuty čtení] Žádné výrazné slevy u akcí Black Friday nemohou zákazníci očekávat. Paradoxem v některých případech je, že za zboží zaplatí dokonce více než před akcí. Vánoční nákupní horečka odstartovala u mnohých e-shopů slevovou akcí Black Friday, která s původním konceptem nemá nic společného. Navíc žádné výrazné slevy se nekonají.

Jak využívat podcasty pro firemní marketing    [4 minuty čtení] Česko zasáhla v posledních týdnech podcastová vlna. Jak tento trend uchopit a jakým způsobem vůbec lze využívat audio formát k firemnímu marketingu? V poslední době rapidně roste jak počet nezávislých podcastů, tak brandových podcastů, které vznikající s podporou společností. Přečtěte si, proč byste nad podcasty neměli jen tak mávnout rukou.

Arnoštka Roubíčková: Úspěšná majitelka módního salonu, která nepřežila holokaust    [7 minut čtení] Podnikatelka Arnoštka Roubíčková se silně zapsala do historie módy mezi dvěma světovými válkami. Její osud ukazuje i tragédii celé židovské podnikatelské obce. Byla ženou s podnikatelským a obchodním talentem, která se po rozvodu sama starala o tři děti. Uspěla zřejmě i pro svou zaťatost, s níž překonávala překážky.

Konec směnárenských „šmejdů“, sněmovna posvětila změny chránící práva klientů    [2 minuty čtení] Novela zákona o směnárenské činnosti má zelenou od poslanců. Směnárenskou činnost tak čekají změny. Zamezit nekalým praktikám některých směnáren. To je cíl novely zákona, která by měla klienty lépe ochránit.

Má nárok na volno na pohřeb i zaměstnanec pracující v noci?    [4 minuty čtení] Zaměstnavatel poskytuje volno na jiné důležité osobní překážky v práci. Potíže činí jejich poskytování některým skupinám zaměstnanců. Především zaměstnancům na nočních směnách či s rozdílnou délkou denních směn. Přitom i oni chtějí čerpat volno v souladu se zákonem.

Uspořádejte na Facebooku ty nejlepší soutěže – poradíme jak na to    [5 minut čtení] Soutěže se mohou stát součástí marketingové strategie, jejich pořadatel ale musí vědět, kdy se k nim uchýlit a jak dále postupovat. Facebook se soutěžemi jen hemží, jejich uspořádání není složité a může přinést relevantní výsledky. Před samotným spuštěním je nutné promyslet všechny kroky, a hlavně dodržet pravidla.

Startují Dny dopravy zdarma, e-shopů se zapojilo zatím méně než loni    [2 minuty čtení] V úterý v poledne odstartovaly Dny dopravy zdarma. Do akce se zatím zapojilo 1340 e-shopů, což je o 100 obchodů méně než před rokem. Letošní Dny dopravy zdarma potrvají do čtvrtka 15. listopadu do 23:59. Pravidla účasti jsou stejná jako před rokem, oproti loňsku se ale zapojilo méně e-shopů.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti