<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      14.000,- Kč/měsíc
1-2022  šipka 1-2022  šipka
Pronájem
Byty 1+0 - 1+1
Praha 5
Praha 5 - Smíchov, byt po rek. 1+1, 45 m2. Ihned volný.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      14.000,- Kč/měsíc
Praha 5 - Smíchov, byt po rek. 1+1, 45 m2. Ihned volný.  šipka 1-2022  šipka

Pronájem

Byty 1+0 - 1+1

 Praha 5

Praha 5 - Smíchov, byt po rek. 1+1, 45 m2. Ihned volný.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
srpen    2022
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825
5121926
So6132027
Ne7142128
 Jáchym
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Anketa: O příspěvek na dítě 5000 korun je enormní zájem. Kdo splní podmínky, žádá    Na konci července se začal automaticky vyplácet příspěvek 5000 Kč na dítě rodičům, kteří měli v červnu nárok na přídavky na děti. Ostatní mohou žádat od včerejška.

Berňák upozorňuje na častou chybu v žádosti o předání účetní závěrky správcem daní    V letošním roce je možné nově požádat finanční správu, aby za vás vložila účetní závěrku do obchodního rejstříku. Ta nyní upozorňuje, že se v žádosti často chybuje.

Vydržel zájem o obytné vozy a karavany i po covidu? Názory půjčoven se různí    Karavany a obytné vozy v poslední době získávají na popularitě. Jak se daří jejich půjčovnám a s čím se musejí potýkat?

Životu „od výplaty k výplatě“ může zabránit nový zaměstnanecký benefit    Myšlenka je to lákavá, není však pro každého. Poskytování záloh na mzdu může být výhodné, ale má i svá úskalí a na ta musí zaměstnavatelé pamatovat.

OSVČ a malé firmy mohou žádat o platební terminály zdarma až do roku 2025    OSVČ a malé firmy, které dosud nepřijímaly platby kartou, mohou v rámci projektu Česko platí kartou požádat o platební terminál na půl roku zdarma. Nově byl projekt prodloužen až do konce března 2025.

Klidně pár dní počkejte, online žádost o příspěvek 5000 Kč na dítě má výpadky    Online formulář, jehož prostřednictvím lze žádat o příspěvek 5000 Kč na dítě, je přetížený a má dnes stále výpadky. Žádat lze kromě webu i osobně na CzechPOINTech.

Úsporný tarif bude letos jen na elektřinu, většina pomoci má přijít až příští rok    Letos půjde na tzv. úsporný tarif pouze 10 miliard ze slibovaného balíčku 66 miliard korun. Prostředky navíc budou směřovat pouze na elektřinu.

Plánujete začít podnikat? Zvažte paušální režim, který vám může ulehčit život    Od roku 2021 se podnikatelé mohou přihlásit do paušálního režimu. Připomínáme, jaké to přináší výhody, a informujeme o plánovaných změnách.

Už můžete žádat o příspěvek 5000 Kč na dítě. Máme návod, jak žádost vyplnit    Už od nedělního večera lze žádat o příspěvek 5000 Kč na dítě. Připravili jsme návod, jak žádost vyplnit. Jaké jsou podmínky a co vše se počítá do příjmů?

Sedí najeté kilometry v knize jízd? Finanční správa si to může ověřit ze silničních kamer    Od července tohoto roku si mohou finanční úřady vyžádat od Policie ČR záznamy o pohybu vozidla právě pro účely správy daní. Rozhodl o tom Nejvyšší správní soud.

Od pondělí lze žádat o jednorázový příspěvek na dítě 5000 Kč. Jak žádost podávat?    Zatímco rodinám, které pobírají přídavek na dítě, dorazil nebo ještě dorazí jednorázový příspěvek 5000 korun automaticky, ostatní jsou v případě zájmu povinni podat žádost. Mohou tak učinit od pondělí 15. srpna.

Zrušení registrace k dani z přidané hodnoty    Pokud chce podnikatel zrušit svou registraci k dani z přidané hodnoty, má před sebou řadu povinností. Mezi některé patří například vrácení již uplatněného DPH na vstupu.

Odhad ceny nemovitosti si nechte zpracovat odborníkem. Jak oceňování probíhá?    Chtěli byste koupit hezký rodinný dům a přestěhovat se z malého bytu? Nebo jste snad po příbuzných zdědili pěknou chalupu, kterou máte v plánu prodat, protože ji zkrátka nevyužijete?

Plátců DPH rychle přibývá. Kdo má povinnost odvádět DPH?    V ČR jich je aktuálně 539 218 a za první pololetí se jejich počet zvýšil o 10 167. To je víc než za jednotlivé kalendářní roky v období mezi 2018 až 2021.

Ne všechny zmrzliny jen osvěží, některé mohou také pořádně prohnat    Zmrzlina, ať už točená nebo kopečková, je z pohledu hygieniků považována za rizikovou potravinu. Proto je jí, zejména v letních měsících, věnována velká pozornost.

Finanční správa si více posvítí na krácení daní při dovozu zboží    Jedná se především o zboží propuštěné do „celního režimu 42“. V důsledku tohoto celního režimu je možné, aby daň z přidané hodnoty byla za dodržení určitých podmínek přiznána nikoliv v členském státě dovozu, ale až v členském státě deklarované spotřeby.

Na co si dát pozor při podpisu směnky jako prostředku zajištění podnikatelského úvěru    Právní úprava směnky je již několik dekád obsažena v směnečném zákoně, přičemž směnka se velice často využívá jako prostředek zajištění.

Zajištění či proplacení nákladů na dopravu zaměstnanců z a do práce    Jde stále o zaměstnanecký benefit, nebo již nutnost? Díky cenám za dopravu může být pro některé zaměstnance cesta do sídla firmy finančně neúnosná.

Jaké sankce vás čekají při porušování daňových povinností?    S vedením účetnictví a správou daní vzniká podnikatelům celá řada povinností. Co nastane, pokud podnikatelé své povinnosti neplní a jaké jim hrozí sankce?

S bylinkami, alkoholem nebo antioxidanty. Jaké jsou další zmrzlinové novinky?    Oslovili jsme výrobce zmrzliny, abychom zjistili, jak se jim daří, jaké příchutě si připravili na letošní rok a jaké patří mezi ty nejoblíbenější.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

REALITNÍ PORADNA

REALITNÍ KANCELÁŘ PRAHA 6

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

LUKEŠ Invest s.r.o.

LUKEŠ Invest s.r.o.