<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      25.000,- Kč/měsíc.
11-2017  šipka 11-2017  šipka
Pronájem
Byty 3+KK - 3+1
Praha 6
Praha 6 - Petřiny, byt 3+1, terasa. 138m2. Garážové stání. U st. M.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
Počasí   Počasí   Počasí
únor    2018
Po5121926
Út6132027
St7142128
Čt181522
291623
So3101724
Ne4111825
 Patrik
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Předváděcí akce jsou konečně na ústupu, “šmejdi” nově cílí na telefon a internet    [1 minuta čtení] Nekalé agresivní praktiky “šmejdů” si našly novou cestu. Nově se přesouvají do e-commerce a také do nabídek po telefonu. Senioři musejí být stále na pozoru. Nabídky od neznámých firem by měli odmítat a žádné z nabídek po telefonu ani internetu nepodlehnout.

Jednou u mámy, jednou u táty. Kdo uplatní zvýhodnění na dítě v daňovém přiznání?    [2 minuty čtení] Jedna z častých chyb při uplatnění zvýhodnění na dítě v přiznání k dani je, že tak učiní oba rodiče. Chyby se objevují hlavně při střídavé péči. Zvýhodnění na dítě může uplatnit pouze jeden z poplatníků žijících ve společně hospodařící domácnosti. Často však dochází k duplicitnímu uplatnění stejného dítěte dvěma poplatníky. Další chybou s tím spojenou je uplatnění zvýhodnění ve špatném poměru měsíců.

Provozují prvorepublikovou kavárnu. Místo reklamy se zaměřují hlavně na kvalitu    [7 minut čtení] Dělají podnik ve stylu první republiky. S nabídkou moučníků připravených podle dobových receptur by ale neuspěli. Dorty našich prababiček vyžadují refresh. Když dva dělají totéž, nemusí to být vždycky totéž. Toto rčení je možné považovat za základ úspěchu pražské kavárny Šlágr. Už téměř 9 let se nachází na rozhraní pražských Vinohrad a Vršovic a je o ní docela dost slyšet i v době, která se vyznačuje kavárenským boomem a konkurenčních podniků je kolem víc než dost. Ne každý totiž k provozování kavárny přistupuje tak jako Ondřej Němeček a Michal Appl. Zakladatelé Šlágru si zvolili sice složitější, ale o to konkurenceschopnější a úspěšnější koncept.

Rok 2018 je bohatý na změny v nemocenském pojištění    [5 minut čtení] Po delší době nastává řada změn v nemocenském pojištění. Navíc přicházejí postupně od měsíce ledna až do června. Zde je jejich výčet. Zdaleka se nejedná jen o nové nemocenské dávky. Změnila se výše nemocenského i pravidla čerpání dávek. Na dávky dosáhne více potřebných.

Návštěva v kladenském závodu na Lego. Prohlédněte si nejúspěšnější galerii    [čtení do minuty] Kladenský závod ukrývá tajemství, jak vznikají figurky z Lega. Jedna z návštěv Podnikatele.cz směřovala právě tam. Galerie zde pořízená patří k nejúspěšnějším. Oblíbenost postaviček z lega v České republice neutichá. A to jak u dětí, tak překvapivě taky u dospělých. Jak vznikají, na to jsme se v rámci jedné z návštěv po výrobních halách zajeli podívat.

Musí identifikovaná osoba k DPH podávat přiznání stejně jako plátce DPH?    [1 minuta čtení] Kdo je identifikovaná osoba k DPH, nemusí plnit všechny povinnosti, které se týkají plnohodnotných plátců DPH. Co všechno musí identifikované osoby plnit a co nikoli, radíme v Daňové poradně.

Zájem o Účtenkovku vadne, počet zaregistrovaných účtenek se propadl o milion    [2 minuty čtení] Počet lidí, kteří se zúčastnili čtvrtého losování Účtenkovky, se opět snížil. Tentokrát poklesl o 20 tisíc. Propadl se rovněž počet zaregistrovaných účtenek. Úpadek zájmu o účtenkovou loterii by mohly zastavit některé novinky, které ministerstvo chystá. Od 1. března nebude například nutné zadávat DIČ a zjednodušit by se rovněž měla oprava chybně zadaných údajů.

Co vše musí obsahovat společenská smlouva společnosti s ručením omezeným?    [4 minuty čtení] Každá společenská smlouva společnosti s ručením omezeným musí být sepsána ve formě notářského zápisu. Jaké náležitosti v ní nesmí chybět? Od 1. ledna 2014 začal platit nový zákon č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech, v platném znění (dále jen „ZOK“), který kompletně převzal právní úpravu obchodních společností, včetně společnosti s ručením omezeným. Tento zákon mimo jiné obsahuje i právní úpravu tzv. společenské smlouvy, což je dokument upravující podstatné záležitosti týkající se společnosti s ručením omezeným, jejích orgánů a celkového fungování. Pod samotný pojem společenská smlouva ZOK podřazuje i tzv. zakladatelskou listinu (u společnosti s jediným společníkem) nebo stanovy společnosti. Pojďme si nyní přiblížit, co společenská smlouva podle zákona musí obsahovat, co by ideálně obsahovat měla a co vše do ní lze ještě zahrnout.

Víte, co jsou a nejsou osobní údaje? Otestujte své znalosti    [7 minut čtení] Jednoznačně rozpoznat osobní údaje není vůbec jednoduché. Zřejmé to nemusí být ani u těch, které bychom za osobní bez přemýšlení označili. S blížícím se termínem účinnosti evropského nařízení o ochraně osobních údajů a přípravami na jeho implementaci do firemních struktur se ukazuje, že ne každému je jasné, co osobní údaj je a co není.

Na co se zaměřuje živnostenský úřad při kontrolách živnostníků?    [1 minuta čtení] Živnostník musí počítat s celou řadou kontrol. Od finančního úřadu po úřad živnostenský. Na co se kontroloři z živnostenského úřadu zaměřují především? Živnostenské úřady, které jsou pověřeny kontrolami živnostníků a podnikatelů, dohlíží především na dodržování živnostenského zákona.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

KontaktyFirem.cz

Realt.cz

Mobilheimy celoroční