<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      18.000,- Kčúměsíc.
7-2021  šipka 7-2021  šipka
Pronájem
Byty 3+KK - 3+1
Praha 5
Praha 5 - Smíchov, byt 3+kk. 82m2. Po rekonstrukci. Výhled na Prahu.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      18.000,- Kčúměsíc.
Praha 5 - Smíchov, byt 3+kk. 82m2. Po rekonstrukci. Výhled na Prahu.  šipka 7-2021  šipka

Pronájem

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 5

Praha 5 - Smíchov, byt 3+kk. 82m2. Po rekonstrukci. Výhled na Prahu.

Výběr  detail    
      35.000,- Kč/měsíc.
Praha 6 - Řepy, RD 1.PP. a 3.NP. / terasa, garáž, zahrada.  šipka 8-2021  šipka

Pronájem

Rodinné domy, vily

 Praha 6

Praha 6 - Řepy, RD 1.PP. a 3.NP. / terasa, garáž, zahrada.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
září    2021
Po6132027
Út7142128
St18152229
Čt29162330
3101724
So4111825
Ne5121926
 Václav
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Koupaliště: Nejhorší sezóna za posledních 20 let. Viníkem není jen covid    S koncem prázdnin a příchodem chladnějších dnů dochází ke konci sezóny koupališť. A jak ji provozovatelé koupališť hodnotí? Jako katastrofální.

Nejen minimální mzda 18 tisíc, Maláčová chce zaručenou mzdu až do výše 36 tisíc    Podle ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové by se minimální mzda měla zvýšit na 18 tisíc korun. Ruku v ruce s tím mají rekordně vzrůst i hranice mzdy zaručené.

Důvěra v ekonomiku dále klesá, chybí součástky a straší i inflace    Důvěra v tuzemskou ekonomiku opět klesla, a to jak u podnikatelů, tak u spotřebitelů. Průmyslu chybí důležité komponenty a spotřebitele zase straší vysoká inflace. Ve srovnání se zářím loňského roku jsou souhrnný indikátor, podnikatelský indikátor a indikátor důvěry spotřebitelů nicméně na vyšší úrovni. Vyplývá to z aktuálního konjunkturálního průzkumu Českého statistického úřadu (ČSÚ).

Chtěli vybírat 5 miliard ročně. Teď se Schillerová chlubí tím, že doměřili 4,5 miliardy za 7 let    Ministryně financí Alena Schillerová se chlubí doměrky daní u převodních cen. Za 7 let finanční správa doměřila díky kontrolám celkem 4,5 miliardy korun. Původní plán ministerstva však byl získat každý rok navíc 5 miliard korun.

Topíte se ve stresu i zahlcení informacemi a úkoly? Zjistěte, jak z toho ven    Lifehacking je trochu móda, pod níž se však schovávají i užitečné metody pro lepší osobní produktivitu. Než něčemu skočíte na špek, zvažte, o co vám vážně jde.

Víte, že číšníci či holiči stále mají nosit respirátor? Co dalšího pořád platí?    Přestože to tak mnohdy nevypadá, stále platí řada protiepidemických opatření. Například číšníci nebo kadeřnice by pořád měli nosit respirátory.

Příští týden přinese státní svátek. Pamatujete si už, jestli v tento den nakoupíte?    Zmatky, kdy jsou obchody zavřeny a kdy nikoli, způsobuje už nějaký ten rok zákon o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě.

Rozeznat podvodnou SMS není problém, horší je to s podvodným e-mailem    Tzv. kybernástrahy jsou stále častější. Útočníci to zkouší všemi možnými způsoby. Mailovou komunikací, prostřednictvím SMS zpráv, je možné setkat se také s falešnými přihlašovacími stránkami.

Jak dlouho lze pobírat podporu v nezaměstnanosti a jaká je její aktuální výše?    Nárok na podporu v nezaměstnanosti vznikne v případě, že člověk během posledních dvou let před zařazením do evidence úřadu práce získal dobu důchodového pojištění alespoň 12 měsíců, a to ze zaměstnání nebo při výkonu jiné výdělečné činnosti či náhradní dobou, a zároveň není poživatelem starobního důchodu.

Zhodnocení letošních „fesťáků“? Byly plné pozitivní energie od fanoušků i kapel    I přes koronavirovou situaci se v letních měsících konalo několik festivalů. Jak je pořadatelé hodnotí a co je překvapilo?

Patří na chráněný účet cestovné a stravenkový paušál?    Od července si mohou dlužníci v exekucích zřídit u banky chráněný účet. K tomu je nezbytná spolupráce zaměstnavatelů, musí vyplnit potřebný formulář.

Blíží se termín pro podání žádosti o vrácení DPH z EU za rok 2020    Finanční správa na svém twitterovém profilu upozorňuje, že termín pro podání žádosti o vrácení DPH z jiných členských států dle § 82 zákona o DPH vyprší ve čtvrtek 30. září 2021.

Špatná barva, špatný střih: Jak reklamovat služby kadeřníka?    Už tím, že dosednete do kadeřnického křesla a vyslovíte svou představu, uzavíráte s kadeřníkem smlouvu o dílo. Kadeřník je tak povinen postupovat v souladu s vašimi pokyny. Pokud je výsledek jiný nebo s vadami, lze jej reklamovat.

Cena obvyklá: Jaká jsou její úskalí a kde najdeme její úpravu?    Máte jako jednatel sjednanou smlouvu o zápůjčce s vlastní společností, součástí které je úrok? Pozor na cenu obvyklou, kterou je nutné dodržet, a to již při samotném uzavření smlouvy.

Kouzlo dobrého sirupu? Kvalitní suroviny i esence lásky    Někdo má sirupy spojené s dětstvím, jiný třeba s prázdninami u prarodičů. Jedná se o oblíbený nápoj, který má v České republice dlouholetou tradici.

Od října se už má z malých čínských zásilek platit DPH. Čeká se ale na Zemana    Od 1. října už zřejmě budete muset i při nákupu drobného zboží z čínských a dalších e-shopů mimo EU platit DPH.

Je libo Guess, Adidas nebo Hugo Boss za pár kaček? Celníci šli najisto    10 stánků, 7 tisíc padělků, škoda 40 milionů, takové je shrnutí poslední kontrolní akce, která byla zaměřená na prodej falzifikátů. Konala se v příhraniční tržnici Svatý Kříž v Karlovarském kraji.

Je evidovaný na úřadu práce. Může si přivydělávat a zároveň brát podporu?    Přišel o práci. Obrátil se tak na úřad práce, který mu s nalezením nové pracovní pozice pomáhá. Po určitou dobu má nárok na podporu v nezaměstnanosti. Jak je to s možností přivýdělku, pokud je v evidenci uchazečů o zaměstnání na úřadu práce? Úřad práce odpovídá na časté dotazy ze strany uchazečů v rubrice Co dělat při ztrátě zaměstnání.

Češi si oblíbili sudové pivo na chaty. Tipněte si, zda vláda hospody zase zavře    Léto a pivo k sobě patří. Jak jej hodnotí pivovary a co je překvapilo?

Alza dostala pokutu 250 000 korun, prodávala respirátory bez označení výrobce    Alza.cz dostala pokutu od České obchodní inspekce (ČOI) ve výši 250 000 korun, a to mimo jiné za to, že prodávala respirátory, které nesplňovaly příslušná nařízení EU, výrobky neobsahovaly návod, ani identifikaci výrobce a ani důležité informace týkající se pokynů pro skladování, používání, čištění, údržbu, dezinfekci apod. Podle ČOI šlo o nejvyšší pokutu, kterou inspekce udělila online obchodům ve druhém čtvrtletí letošního roku.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

REALITNÍ PORADNA

REALITNÍ KANCELÁŘ PRAHA 6

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

LUKEŠ Invest s.r.o.

LUKEŠ Invest s.r.o.