<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
9-2017  šipka 9-2017  šipka
Prodej
Pozemky
Praha 4
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      0,- Info o ceně u RK.
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.  šipka 9-2017  šipka

Prodej

Pozemky

 Praha 4

Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.

Výběr  detail    
      0,- Info o ceně u RK.
Praha 7 - Holešovice, byt 3+1 + hala + balkon. OV. U st. M.  šipka 6-2017  šipka

Prodej

Byty 4+KK - 4+1

 Praha 7

Praha 7 - Holešovice, byt 3+1 + hala + balkon. OV. U st. M.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
říjen    2017
Po29162330
Út310172431
St4111825
Čt5121926
6132027
So7142128
Ne18152229
 Hedvika
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Které strany chtějí zrušit #EET, které změnit a které e-tržby vůbec neřeší?    Ve volebním speciálu jsme již zmapovali volební programy hlavních politických stran. Přečtěte si, zda chtějí změny (nebo dokonce zrušení) EET. Zatímco koaliční ANO a KDU-ČSL slibují změny EET, ČSSD se e-tržbách ve svém volebním programu ani jednou nezmiňuje. Pravice chce EET pak zcela zrušit.

Odkaz na ČOI nemá v Herním plánu Účtenkovky co dělat, shodují se právníci    Právníci souhlasí s Českou obchodní inspekcí, která se ohradila proti Hernímu plánu Účtenkovky, ve kterém je uvedena možnost mimosoudního řešení sporů (ADR). Také podle právníků totiž hráči nemohou v případě účtenkové loterie ADR využít, jelikož loterie spadá pod výjimku ze zákona o ochraně spotřebitele.

Program STAN: Preferujme nepřímé daně, jako třeba DPH, před daněmi z příjmů    Do poloviny funkčního období Starostové slibují návrh optimalizace daňového systému, který bude preferovat nepřímé daně (DPH) před daněmi přímými (z příjmu). Výsledný mix má cílit na to, aby nepodvazoval konkurenceschopnost české ekonomiky a vyvaroval se experimentů se sektorovými daněmi. Čtěte přehled, co všechno STAN k podnikání a daním navrhuje.

Jak vyzrát na vánoční firemní dárky? Když se s nimi lidé chlubí, máte vyhráno    Už zase klíčenka? Vánoce za dveřmi, ale firemní dárky nemusí být nuda ani vyhozené peníze. S blížícím se koncem podzimu přichází tradiční čas Vánoc a s ním i slovutné dárky. Dárky se skloňují nejen v osobním životě ve všech pádech, v obchodních centrech se linou vánoční melodie, e-shopy se předhání v originálních vánočních reklamách, ale i firmy si lámou hlavu nad svými dary, co by daly. Základní paradigma zní: proč, koho a jak.

České firmy jsou výhledově optimistické. Vytvoří další nová pracovní místa    České ekonomice se daří, a to se projeví v dalších měsících také v investicích českých firem. Většina z nich vytvoří nová pracovní místa. Nové investice plánuje celkem 85 procent českých firem. V příštích šesti měsících plánují vytvářet pracovní místa čtyři české firmy z pěti.

Další bič na OSVČ. Budou se jim doměřovat daně na základě tvrdých dat z #EET    U osob samostatně výdělečně činných klesá podle ministerstva financí daňový výnos, a tak si na ně posvítí. Využije k tomu tvrdá data z EET. Kdo dluží státu, dluží nám všem. Taková je rétorika ministerstva financí, a protože od osob samostatně výdělečně činných (OSVČ) přitéká do státní kasy stále méně peněz, ušije na ně resort bič v podobě přesnějšího doměřování daní.

Nadbytečná informace v Herním plánu Účtenkovky? Ministerstvu to prostě nevadí    Do Babišovy „udavačské“ loterijní hry se zákazníci registrují už druhý týden. Podmínky při případných sporech odkazují na mimosoudní řešení. ČOI se to nelíbí. Mimosoudní řešení sporů neboli ADR při České obchodní inspekci lze využít pouze v případě, že spotřebitel za službu či zboží zaplatí. To ale není případ účtenkové loterie, protože tato loterijní hra je zdarma.

Mirakulum, dřevěný zázrak. Toto je podnikatelský příběh o zábavním parku    Po dlouhá desetiletí byly středočeské Milovice spojovány se sovětskými vojáky. Dnes se nejmladší generaci při vyslovení názvu městečka vybavuje park Mirakulum. V brownfieldech nemusí nutně vznikat jen nové byty nebo skladové haly. Na jednom takovém vznikl úspěšný rodinný zábavní park.

Ochrana osobních údajů se týká všech zaměstnavatelů    O nařízení k ochraně osobních údajů (GDPR) se v poslední době hodně mluví. Také je nejvyšší čas. Ne každý zaměstnavatel však ví, o co se vlastně jedná. Změny se dotknou také mzdových účetních a personalistů, tedy pracovníků, kteří s osobními i citlivými osobními údaji zaměstnanců pracují.

Senát schválil úpravu kontrolního hlášení. Bude to však Ústavnímu soudu stačit?    Senátoři před několika dny schválili novelu zákona o platebním styku, která obsahuje i přílepek, který má řešit nález Ústavního soudu ke kontrolnímu hlášení. Zdá se tak, že se ministerstvu financí podařilo zachránit situaci. Někteří odborníci ale varují, že schválený přílepek není dostačující.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

KontaktyFirem.cz

Realt.cz

Mobilheimy celoroční