<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      14.000,- Kč/měsíc
1-2022  šipka 1-2022  šipka
Pronájem
Byty 1+0 - 1+1
Praha 5
Praha 5 - Smíchov, byt po rek. 1+1, 45 m2. Ihned volný.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
Počasí   Počasí   Počasí
prosinec    2022
Po5121926
Út6132027
St7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825
 Iva
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Zvýší se minimální platba na nemocenské pojištění OSVČ    Osoby samostatně výdělečně si nemocenské pojištění hradí dobrovolně. Pokud se k němu přihlásily a posílají minimální zálohy, měly by počítat s navýšením.

Daň z příjmů více jak 100 milionů korun: Kdo uhradil za minulý rok nejvíce?    Roste podíl firem, které platí vysoké daně z příjmů. Přes 100 milionů korun zaplatilo na dani z příjmů za minulý rok 144 společností. Do státní pokladny tak od těchto firem přiteklo téměř 49 miliard korun.

Nejasnost na výplatní pásce: Musí dát zaměstnavatel podklady, jak mzdu vypočítal?    O povinnosti zaměstnavatelů předávat výplatní pásky zaměstnancům pojednává zákoník práce. Jedná se o doklad, který obsahuje údaje o jednotlivých složkách mzdy nebo platu a o provedených srážkách.

Co bylo hlavním důvodem návratu Alzy na Heureku? Nešlo jen o změnu majitele    Internetový obchod Alza.cz se v červnu po šesti letech vrátil na oblíbený cenový srovnávač Heureka. Zjistili jsme, co vše za tímto krokem stálo.

Nový formulář záměru uplatnit slevu na pojistném za zkrácené úvazky    Evidencí záměru uplatňovaných slev má být zabráněno dvojímu uplatnění slevy na stejného zaměstnance různými zaměstnavateli. Ti musí svůj záměr elektronicky oznámit.

Všem OSVČ se zřídí datové schránky, pozor na změny u fikce doručení    Fikce doručení sice platí jak u doručování do datové schránky, tak i u úředních dopisů u klasické pošty, pravidla se však liší. Myslet by na to měly především OSVČ, protože jim bude příští rok ze zákona zřízena datová schránka.

Šikovný přehled, jak budou během svátků otevřeny finanční úřady    Během vánočních svátků bude tradičně omezen i provoz finančních úřadů. Zatímco podatelny budou otevřeny krátce před i po Vánocích, pokladny zavřou 19. prosince a opětovně začnou fungovat až v lednu.

Kdo má povinnost podat přiznání za rok 2022?    Přemýšlíte, zda máte povinnost podat přiznání za rok 2022? Máme pro vás stručný přehled těch poplatníků, kteří se podání přiznání nevyhnou.

Musíte se registrovat k DPH, když překročíte 1 milion korun v listopadu či prosinci?    Od roku 2023 se zvýší hranice obratu pro povinnou registraci k DPH na 2 miliony korun. Co mají ale dělat ti, kteří překročí stávající limit už letos v listopadu či prosinci?

Je zaměstnavatel povinen převzít výpověď osobně a potvrdit, že ji převzal?    Při předání výpovědi zaměstnavateli ze strany zaměstnance je možné využít hned několik způsobů. Musí zaměstnavatel potvrdit, že přijal výpověď při osobním předání zaměstnancem?

Musí se z odměn členům SVJ hradit zdravotní pojištění?    Podléhají odměny členům orgánů společenství vlastníků (SVJ) odvodům na zdravotní pojištění? Jaké dokumenty jsou potřeba, kam a dokdy je nutné je odevzdat?

OSA vs. podnikatelé: Kdo po změně zákona vyjde jako vítěz?    Novela autorského zákona přináší změny v platbách pro kolektivní správce autorských práv. Některým podnikatelům povinnost platit poplatky zanikne.

Změny v sociálním pojištění pro záchranáře ovlivní i ostatní zaměstnavatele    Snížený důchodový věk pro ohrožené profese přinese vyšší pojistné, ale i další povinnosti v sociálním pojištění pro zaměstnavatele. Nejen z oblasti zdravotnictví.

Které e-shopy letos podváděly se slevami během Black Friday?    Letošní Black Friday byl posledním, kdy ještě neplatí novela zákona o ochraně spotřebitele, která mimo jiné určuje, jak budou muset obchodníci slevy počítat. Které e-shopy toto využily a se slevami fixlovaly?

Paušální daň bude pro OSVČ s příjmy do 2 milionů. Dokdy se k ní přihlásit?    Pokud příslušnou normu podepíše i prezident Miloš Zeman, budou moct paušální daň nově využít i OSVČ s příjmy mezi 1 a 2 miliony korun. Lhůta pro přihlášení k paušální dani však vyprší už v první polovině ledna.

Tuzemské cestovní náhrady se od roku 2023 zřejmě změní, návrh čeká na připomínky    Od roku 2023 mají mít zaměstnanci nárok na vyšší stravné a stravenkový paušál. Naopak klesnou náhrady za pohonné hmoty.

Elektronická evidence tržeb zřejmě definitivě skončí. Její konec schválila Sněmovna    Poslanecká sněmovna dnes schválila úplné ukončení elektronické evidence tržeb (EET), a to bez náhrady. Elektronická evidence tržeb by měla skončit na konci tohoto roku.

Co všechno čeká OSVČ při zahájení podnikání?    Pokud se fyzická osoba rozhodne, že začne podnikat, čeká ji celá řada povinností, které musí před samotným zahájením činnosti splnit. Máme pro vás shrnutí těch nejdůležitějších administrativních úkonů.

Česko chybně převedlo směrnici EU u e-shopů, nápravu zvládlo za „pouhých“ 9 let    V roce 2014 Česko chybně implementovalo evropskou směrnici a z e-shopů si tak zákazníci mohli dělat půjčovny zboží. Náprava trvala 9 let.

Energetická krize? Pochopili jsme, že se musíme postarat sami o sebe, říká vinárník    Nejprve Vinograf musel zvládnout covid, nyní se potýká se zdražováním a nejasným chováním zákazníků. Zjistili jsme, jak se mu daří.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

REALITNÍ PORADNA

REALITNÍ KANCELÁŘ PRAHA 6

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

LUKEŠ Invest s.r.o.

LUKEŠ Invest s.r.o.