<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
11-2017  šipka 11-2017  šipka
Pronájem
Byty 3+KK - 3+1
Praha 6
Praha 6 - Petřiny, byt 3+1, terasa. 138m2. Garážové stání. U st. M.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      0,- Info o ceně u RK.
Praha 6 - Petřiny, byt 3+1, terasa. 138m2. Garážové stání. U st. M.  šipka 11-2017  šipka

Pronájem

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 6

Praha 6 - Petřiny, byt 3+1, terasa. 138m2. Garážové stání. U st. M.

Výběr  detail    
      9.500,- Kč/měsíc.
Praha 6 - Dejvice, byt 1+kk. 34m2. Po rekonstrukci. U st. M.  šipka 12-2017  šipka

Pronájem

Byty 1+0 - 1+1

 Praha 6

Praha 6 - Dejvice, byt 1+kk. 34m2. Po rekonstrukci. U st. M.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
prosinec    2017
Po4111825
Út5121926
St6132027
Čt7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
 Miloslav
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Tisíce e-shopů zaváděly drahé řešení #EET online plateb, peníze vyhodily z okna    Tisíce e-shopů musely zavést složité a drahé řešení pro online platby, místo aby, stejně jako kamenní prodejci, použily jen jednoduché řešení na výdejním místě. Vzhledem k tomu, že Ústavní soud zrušil evidenci bezhotovostních plateb jako neústavní, vyhodili podnikatelé peníze na jejich implementaci v rámci elektronické evidence tržeb (EET) v podstatě z okna. A v řadě případů šlo o desítky tisíc korun.

Výběr daní ze sdílených služeb by mohly zajistit jednoduché miniživnosti    Provozovatelé sdílených služeb chtějí zavést miniživnosti. Pomůže to podle nich lepšímu výběru daní. Jak by takový systém fungoval? Podobně jako v Estonsku. Kolem sdílených služeb je spousta otazníků a současná legislativa si s tímto rostoucím fenoménem prakticky vůbec neví rady. Psali jsme o tom v článku Současné zákony na sdílenou ekonomiku neplatí. Jak ji tedy uchopit a pochopit? Jisté je jedno. Sdílená ekonomika je bezesporu výdělečnou činností a jako taková by měla být i zdaněna. Problém je v tom, že nikdo neví, podle jakých pravidel. Česká daňová legislativa prozatím na nový a rychle rostoucí sektor podnikání nestihla zareagovat. Správné zdanění sdílené ekonomiky vyžaduje nejen identifikaci těch aktivit, které by měly být zdaněny, ale současně také jednoznačnou definici příjmu a jeho příjemce, říká Kateřina Novotná, daňová expertka společnosti Deloitte.

Přinášíme zdůvodnění 5 ústavních soudců, kteří chtěli zrušit celé #EET    Ačkoli Ústavní soud zrušil pouze části zákona o evidenci tržeb, 5 z 15 soudců mělo odlišný názor a chtělo zrušit celé EET. Přinášíme v plném znění zdůvodnění jejich stanoviska. Celý nález najdete na stránkách Ústavního soudu.

Ústavní soud zrušil #EET na platby kartou a také náběh 3. a 4. vlny    Ústavní soud dnes zrušil některé části zákona o evidenci tržeb. Nově se EET například nebude vztahovat na platby kartou. Podle Ústavního soudu zanechávají platby kartou a další platby bezhotovostním převodem peněžních prostředků, k němuž dává příkaz plátce prostřednictvím příjemce, kterým je poplatník, který má tržbu evidovat, elektronickou stopu a jsou snadno dohledatelné. Podle soudu tak není legitimní důvod k jejich evidenci.

Dnes proběhne druhé slosování Účtenkovky, chystá se čtečka QR kódů    Dnes navečer se uskuteční druhé slosování Účtenkovky. Podle ministerstva se ho opět zúčastní skoro půl milionu lidí. Ti celkově zaregistrovali přes 14,5 milionu účtenek. Jak doplnilo ministerstvo financí, v průběhu příštího roku se rozšíří možnost registrace účtenek o čtečku QR kódů. Otázkou však je, zda to něčemu pomůže, jelikož tisk QR kódu na účtenky není pro obchodníky povinný.

Minimální zálohy OSVČ na zdravotní pojištění 2018 poprvé překonají 2 tisíce Kč    Zálohy na zdravotní pojištění OSVČ vzrostou příští rok o 118 korun měsíčně a poprvé se přehoupnou přes hranici 2 tisíc Kč. Jde tak o nejvyšší nárůst za posledních několik let. Naposledy se zálohy na zdravotní pojištění zvýšily o vyšší částku v roce 2009, kdy stouply o 134 korun. Novou výši záloh je třeba zaplatit již za leden (tedy do 8. února).

Přehršle změn v oblasti zaměstnávání od roku 2018    Blíží se rok 2018 a s ním i změny pro zaměstnance a zaměstnavatele. Změn je tradičně hodně, přesto je aktuální situace netradiční. Server Podnikatel.cz každoročně na přelomu roku informuje o legislativních novinkách. Ne vždy je k 31. 12. vše schváleno. Letos mají zaměstnavatelé jasno.

Nové tiskopisy pro plátce DPH. Hlášení k DPH, daňové přiznání a souhrnné hlášení    Plátci daně z přidané hodnoty mají celou řadu daňových povinností. K dispozici jsou jim nyní aktualizované formuláře. Nabízíme další zaktualizované formuláře. Tentokrát se týkají všech plátců daně z přidané hodnoty.

Platba daně z nemovitých věcí přes SIPO. Co je třeba splnit a dokdy?    Pro možnost zaplatit daň z nemovitých věcí prostřednictvím SIPO je nutné vyrazit na finančák. Čas máte do konce ledna. Co je třeba doložit? Už od zdaňovacího období roku 2016 mohou poplatníci – fyzické osoby platit daň z nemovitých věcí prostřednictvím SIPO. Aby byla tato možnost platby umožněna, potřebuje mít poplatník daně Českou poštou přiděleno spojovací číslo.

Čtěte, jaké všechny povinnosti mají e-shopy vůči svým zákazníkům    Zákazníci e-shopů mají mimo jiné právo na vrácení zboží bez udání jakéhokoliv důvodu do 14 dnů. Které další povinnosti musí podnikatelé splnit? Sjednává-li se smlouva prostřednictvím prostředků komunikace na dálku, má podnikatel vůči spotřebiteli například vcelku rozsáhlé informační povinnosti.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

KontaktyFirem.cz

Realt.cz

Mobilheimy celoroční