<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      18.000,- Kčúměsíc.
7-2021  šipka 7-2021  šipka
Pronájem
Byty 3+KK - 3+1
Praha 5
Praha 5 - Smíchov, byt 3+kk. 82m2. Po rekonstrukci. Výhled na Prahu.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      35.000,- Kč/měsíc.
Praha 6 - Řepy, RD 1.PP. a 3.NP. / terasa, garáž, zahrada.  šipka 8-2021  šipka

Pronájem

Rodinné domy, vily

 Praha 6

Praha 6 - Řepy, RD 1.PP. a 3.NP. / terasa, garáž, zahrada.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
prosinec    2021
Po6132027
Út7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825
Ne5121926
 Blanka
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Kompenzační bonus schválili poslanci, jakých změn návrh ve Sněmovně doznal?    Kompenzační bonus pro OSVČ, společníky s. r. o. a lidi pracující na dohodu až do výše 1000 Kč dnes schválili poslanci. Oproti ministerskému návrhu došlo k několika změnách.

Počet podnikajících žen neustále narůstá, a to i navzdory koronaviru    Počet podnikatelek narůstá již šestým rokem a nic na tom nezměnila ani koronavirová pandemie. Za letošní rok dosud přibylo 20 tisíc podnikajících žen. Zájem o podnikání nicméně roste i u mužů, přičemž v posledních dvou letech dokonce ještě více než u žen. Vyplývá to ze srovnávací analýzy, kterou připravila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR).

Podle prodejců je největší výběr oblečení teď. Co čeká módní trh?    Ani trhu s oblečením se nevyhýbají problémy s dodáním zboží nebo zdražování. Co vše za tím podle prodejců stojí?

Časté otázky a odpovědi k novému kompenzačnímu bonusu pro OSVČ    Server Podnikatel.cz sestavil přehled otázek a odpovědí k novému kompenzačnímu bonusu, a to se zaměřením na OSVČ.

Zaměstnanec se odmítá v práci testovat. Co s tím?    Od pondělí 29. listopadu je opět zavedeno povinné plošné testování ve firmách, které musí být provedeno mezi zaměstnanci, ale také OSVČ jednou týdne. Jak musí zaměstnavatel postupovat, pokud se zaměstnanec odmítne testovat?

Dnes musí být uhrazena 2. splátka daně z nemovitých věcí    Právě dnes, 30. listopadu 2021, je nejzazší termín pro uhrazení druhé splátky daně z nemovitých věcí.

Na jaké kompenzace mají nárok stánkaři, kterým vláda zrušila adventní trhy?    V reakci na zhoršující se pandemickou situaci vláda minulý týden vydala další opatření, která mají šíření nemoci zabránit. Jedno z posledních se výrazně dotklo vánočních trhů, respektive prodejců, kteří na trzích v období před vánoci nabízí své produkty a výrobky.

Sladké Vánoce si vzít nenecháme. Cukroví frčí, a to i ve veganské a bio kvalitě    Inflace a zdražování prodražují i Vánoce. Jak se však zdá, kvalitní vánoční cukroví a tradiční sladkosti si Češky a Češi dopřejí i letos, těžkostem navzdory.

Stát opět bude přispívat na náhrady mezd, vrací se program Antivirus B    Vláda dnes rozhodla o prodloužení programu Antivirus A, kterým přispívá na náhrady mzdy zaměstnanců v karanténě či izolaci, a o opětovném spuštění Antiviru B. Tento program kompenzuje náhrady mezd zaměstnanců z důvodu poklesu odbytu podnikatele a původně byl ukončen 31. května letošního roku.

Řada e-shopů fixlovala slevy na Black Friday. Budete překvapení, kdo všechno podváděl    Slevová akce Black Friday nabídla v tuzemských e-shopech jak skutečné slevy, tak slevy fiktivní, kdy došlo krátce před spuštěním akce ke zdražení. Vyplynulo to z analýzy služby Hlídač shopů, za kterou stojí firmy Apify, Keboola a Topmonks.

Plošné testování ve firmách a OSVČ je zpět. Kdy a jak lze žádat o 60 Kč na test?    Nejpozději v pondělí 29. listopadu musí být uskutečněna první vlna plošného testování zaměstnanců a OSVČ. Z testů nicméně platí některé výjimky.

Vyšší důchody od roku 2022: Kdo a v jaké výši má nárok?    Od roku 2022 dojde k dalšímu navýšení důchodů. A také přinášíme novinky, které se týkají kompenzačních bonusů.

Nová opatření doléhají na drobné podnikatele, obchodní řetězce jsou opět zvýhodněny    Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) reaguje na nová opatření, která začínají platit dnes 26. listopadu 2021. Dle jejího vyjádření jsou biti drobní podnikatelé. Obchodní řetězce jsou opět zvýhodňovány.

Podnikatelé reagují na nová opatření: Diskriminace a nedostatečné kompenzace    Od dnešního dne, pátku 26. listopadu, jsou v platnosti další nová opatření, která mají zamezit šíření covidu. Týkají se především stravovacích zařízení a hromadných akcí.

Dnes je pravý Black Friday. Našli jsme opravdu zajímavé nabídky    Pojem Black Friday je už v Česku usazen. Hledali jsme nabídky, které opravdu stojí za to.

Rok 2022 přinese vyšší důchody. Zjistěte, jak se vám důchod zvýší    Všechny vyplácené důchody se podle zákonné valorizace od 1. ledna 2022 zvýší v průměru o 805 Kč. O zvýšení není třeba nikterak žádat.

Fenomén Ghí: Je to podnikatelský zázrak, který zažívá obrovský boom    Někoho epidemie srazila na kolena, jiným podnikání dobře šlape. Produkt, který si Češky a Češi v poslední době ještě víc oblíbili, je i původně indické ghí.

Přehledně: Jaká opatření platí od pátku 26. 11. v maloobchodu a službách?    Od pátku 26. listopadu musí restaurace, kluby, bary a spol. zavírat nejpozději ve 22 hodin. Zakázaly se rovněž adventní a vánoční trhy.

Zábava v barech je na bodu mrazu. Lidé přestávají noční podniky navštěvovat    Také bary musí dodržovat mnohá opatření. Jak se jich to dotýká a jaká je jejich návštěvnost v těchto dnech?

Paušální náhrada zaměstnavatelům za zpracování exekucí    Zaměstnavatelé se konečně dočkali, za zpracování srážek ze mzdy si mohou zúčtovat finanční částku, kterou si při výpočtu ponechají. Má to ale háček.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

REALITNÍ PORADNA

REALITNÍ KANCELÁŘ PRAHA 6

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

LUKEŠ Invest s.r.o.

LUKEŠ Invest s.r.o.